* * *

Programma

* * *

Dit jaar staat juni weer bol van de watergerelateerde activiteiten in Laarbeek en Helmond. In de gangen van de Plus hangen fotolijsten met daarin posters over de Laarbeekse watergebieden, gemaakt door onze Laarbeekse fotograaf.

Woensdag 31 mei tot en met 7 juni 2017
18.00 uur

Locatie: Nabij Pater Eustachiuslaan 3 Aarle-Rixtel Los op het veld > Reserveren mogelijk, www.losophetveld.nl
Gehele maand juni 2017
00.00 uur

Locatie: De Pelgrim Mariahout Wandelroute Torreven > Gratis toegankelijk, www.zorgomhetdorp.nl
Gehele maand juni 2017
00.00 uur

Locatie: Brandgangen Piet van Thielplein Beek en Donk Posterexpositie > Gratis entree
Zaterdag 3 en zondag 4 juni 2017
07.30 uur

Locatie: Pannenkoekenhuis Pluk Koppelstraat 35 Beek en Donk Laarbeekse Wandeltochten > Inschrijfkosten € 2,50 per dag, www.laarbeeksewandeltochten.nl

 

Zaterdag 3 en zondag 4 juni 2017
10.30 uur

Locatie: Kanaal Helmond Centrum Helmond Drakenboot Festival > Gratis entree, www.drakenbootfestival.nl
4,5,11,18,25 juni 2017
12.00 uur

Locatie: Carat-paviljoen stadwandelpark de Warande Helmond Carat Concerten > Gratis entree, www.caratconcerten.nl

 

Zondag 4 juni 2017
12.00 uur

Locatie: De Bimd Beekseweg Aarle-Rixtel Kikkerconcert > Gratis entree, www.ivn.nl/afdeling/laarbeek/activiteiten/kikkerconcert
Maandag 5 juni 2017
10.00 uur

Locatie: Outdoor Laarbeek en Lifestylecenter Laarbeek Beek en Donk Open dag > Gratis entree, www.outdoorlaarbeek.nl
Zaterdag 10 juni 2017
09.00 uur

Locatie: Natuurtuin de Robbert Helmond Slootjesdag > Gratis entree, www.derobbert.nl
Zaterdag 10 juni 2017
10.00 uur

Locatie: Piet van Thielplein Beek en Donk Roefeldag > Gratis entree,
Zondag 11 juni 2017
10.00 uur

Locatie: De Warande Helmond Natuurmarkt Helmond > Gratis entree, www.derobbert.nl
Zondag 11 en vrijdag 16 juni 2017
13.00 uur

Locatie: Muziektuin Beek en Donk Muziektuin Podium > Gratis entree, www.muziektuinpodium.nl
Zaterdag 17 en zondag 18 juni 2017
10.00 uur

Locatie: Heereindsestraat 8 Beek en Donk KPJ Zeskamp> Gratis entree,kaarten voor de feestavond 5,-, www.kpjbeekendonk.nl
Zaterdag 17 juni 2017
13.00 uur

Locatie: Natuurtuin de Robbert Helmond Open dag de Robbert> Gratis entree, www.derobbert.nl
Zondag 18 juni 2017
10.00 uur

Locatie: Passantenhaven Aarle-Rixtel Duik Laarbeek schoon > Gratis entree, www.stichtingduikteamlaarbeek.nl
Donderdag 22 juni 2017
20.30 uur

Locatie: Kouwenbergs kerkje Kouwenberg 29 Aarle-Rixtel Filmvoorstelling: Water in Brabant > Gratis entree, www.kouwenbergskerkje.nl
Zaterdag 24 en 25 juni 2017
11.00 uur

Locatie: Heuvelplein Beek en Donk Beachtoernooi > Gratis entree, www.bedovo.nl
Zaterdag 24 en zondag 25 juni 2017
20.00 uur

Locatie: Dijkstraat Beek en Donk SplasH! > Gratis entree, www.teugelders.nl
Zondag 25 juni 2017
12.00 uur

Locatie: Piet van Thielplein Beek en Donk Waterpret op zondag> Gratis entree
Zondag 25 juni 2017
12.00 uur

Locatie: Helmond Centrum Koopzondag Helmond > Gratis entree, www.helmondcentrum.nl
Zondag 25 juni 2017
13.00 uur

Locatie: Visvijver IJsbaanlaan Beek en Donk Visspektakel > Gratis entree, www.hetgeduld.nl
Zondag 25 juni 2017
11.00 uur

Locatie: MFC de Dreef Aarle-Rixtel KiKo-familievoorstelling; It’s a kind of magic > Gratis entree, www.kikolaarbeek.nl
Zondag 25 juni 2017
07.00 uur

Locatie: Provinciale Weg 24 Lieshout RCL Wandeltocht > Inschrijfkosten 2,50, www.runnersclublieshout.nl
Vrijdag 7 juli 2017
19.30 uur

Locatie: Muziektuin Koppelstraat Beek en Donk Tuinconcert O en U > Gratis entree, www.OenU.nl
Rabobank Bavaria Laarbeek helmond helmond